Groblice

Osiedle Różane Etap 2

II etap inwestycji Osiedla Różanego w Groblicach, Położenie - działka 114/4.

 

( W PRZYGOTOWANIU)

 

W podwrocławskiej miejscowości Groblice, gmina Siechnice powstało malownicze Osiedle Różane.Ta wyjątkowa Inwestycja to połączenie nowoczesności i tradycji, idealne miejsce dla tych, którzy chcą szybko dotrzeć do pracy, a po powrocie do domu odpocząć w otoczeniu natury i cieszyć się beztroskimi chwilami z najbliższymi. Z pewnością będzie to piękna i atrakcyjna inwestycja.

Chwilę temu zakończyliśmy I etap budowy, który cieszył się dużym powodzeniem ze względu na nowoczesne rozwiązania i przydomowe ogródki. II etap budowy rusza już wkrótce!

 

* Osiedle Różane, etap II składać się będzie z zespołu pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w każdym budynku przewidziane są natomiast dwa lokale mieszkalne o powierzchni 70,23 m2 , składających się z:

- kuchnia

- salon

- pokój

- sypialnia

- łazienka

- toaleta

- wiatrołap

- hol

* Każde z mieszkań posiadać będzie własny przydomowy ogródek o różnej powierzchni i miejsca postojowe w garażu.To niewątpliwy atut naszej Inwestycji.

 

* Podwyższony standard deweloperski obejmie m.in.:

- nowoczesna pompa ciepła, co wraz z ogrzewaniem podłogowym położonym w całym mieszkaniu, niewątpliwie stanowić będzie ekologiczne, nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które również zagwarantuje cenę opłat niezależną od podwyżek ceny gazu czy innego rodzaju opału, a do tego system naprawdę prosty w obsłudze.

- przygotowana instalacja pod montaż paneli fotowoltaicznych

- budynek wykonany z pustaków ceramicznych lub bloczków silka

- dach dwuspadowy, dachówka firmy BRAAS w kolorze czerwonym

- okna PCV w kolorze białym

- docieplenie budynków styropianem o grubości min. 15 cm

- architektura w modnych, stonowanych odcieniach

- mieszkania BEZCZYNSZOWE

 

* Charakterystyka nieruchomości poprawiająca komfort życia przyszłych lokatorów:

- teren ogródków ogrodzony, wjazd na osiedle zabezpieczony szlabanem elektrycznym

- szerokie chodniki bezpieczne dla mieszkańców i rodzin z dziećmi

- bogactwo zieleni: drzewa, krzewy, trawniki na terenie osiedla, jak i naturalna zieleń otaczająca inwestycję

- nowe drogi dojazdowe

- pełne uzbrojenie

- dbałość o ekologię i środowisko

 

* Lokalizacja i infrastruktura :

 

W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, boiska, place zabaw, BAR LEŚNY, a także stadnina koni z ośrodkiem rekreacji konnej RANCHO GROBLICE.

Doskonały punkt wypadowy na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe tworzą liczne tereny zielone, gwarantując mieszkańcom chwile wytchnienia od zgiełku miasta.

W oddalonych o około 3 km Siechnicach mamy: liczne sklepy spożywcze, Biedronka, Dino, LIDL,  kościół, ośrodek zdrowia, punkty usługowe, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, kąpielisko Laguna czy klub fitness. W drugą stronę, około 11 km dojedziemy do Oławy miasta powiatowego z pełną i rozbudowaną infrastrukturą oraz znajdującym się w pobliżu pięknym Parkiem Krajobrazowym Odry i Oławy.

Bardzo dobry dojazd do Wrocławia ( około 15 km) : samochodem ( około 20 min), dwiema liniami autobusowym nr 800 i 84 oraz podmiejskim pociągiem, gdzie odległość do dworca kolejowego to około 1,3 km. Dodatkowo tylko kilka minut samochodem do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

 

Galeria inwestycji

 

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie