Groblice, ul. Różana

Osiedle Różane

MIESZKANIA GOTOWE DO ODDANIA ! INWESTYCJA POSIADA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE !

 

 

W podwrocławskiej miejscowości Groblice, gmina Siechnice powstało malownicze Osiedle Różane.Ta wyjątkowa Inwestycja to połączenie nowoczesności i tradycji, idealne miejsce dla tych, którzy chcą szybko dotrzeć do pracy, a po powrocie do domu odpocząć w otoczeniu natury i cieszyć się beztroskimi chwilami z najbliższymi.

 

* Osiedle Różane składa się z czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w której znajduje się 8 dwulokalowych mieszkań o powierzchni około 70 m2 składających się z:

- kuchnia

- salon

- pokój

- sypialnia

- łazienka

- toaleta

- wiatrołap

 

* Każde z mieszkań posiada własny przydomowy ogródek, w zależności od upodobań można wybrać mniejszy o powierzchni około 20m2  lub cieszyć się tym największym, który ma około 160m2.To niewątpliwy atut naszej Inwestycji.

 

* Podwyższony standard deweloperski obejmuje m.in.:

- nowoczesna pompa ciepła co wraz z ogrzewaniem podłogowym obejmującym całe mieszkanie  niewątpliwie stanowi ekologiczne, nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które również gwarantuje cenę opłat niezależną od podwyżek ceny gazu czy innego rodzaju opału, a do tego system jest naprawdę prosty w obsłudze

Dla porównania, na dzień dzisiejszy  koszt ogrzewania naszego mieszkania o powierzchni 70,12 m2  pompą ciepła w rozrachunku rocznym, wyniesie ok. 1500 zł, natomiast ogrzewaniem gazowym - 3000 zł.  Różnica jest bardzo duża, a w przyszłości wraz z kolejnymi podwyżkami, będzie  jeszcze większa! 

 

- przygotowana instalacja pod montaż paneli fotowoltaicznych

- budynek wykonany z pustaków ceramicznych POROTHERM

- dach dwuspadowy, dachówka firmy BRAAS

- okna PCV w kolorze białym, dwukomorowe

- docieplenie budynków styropianem o grubości min. 15 cm

- architektura w modnych, stonowanych odcieniach

- mieszkania BEZCZYNSZOWE

 

* Charakterystyka nieruchomości poprawiająca komfort życia przyszłych lokatorów:

- teren w całości ogrodzony, szlaban elektryczny

- szerokie chodniki bezpieczne dla mieszkańców i rodzin z dziećmi

- miejsca postojowe na terenie osiedla

- bogactwo zieleni: drzewa, krzewy, trawniki na terenie osiedla, jak i naturalna zieleń otaczająca inwestycję

- nowe drogi dojazdowe

- pełne uzbrojenie

- dbałość o ekologię i środowisko

 

* Lokalizacja i infrastruktura :

W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, boiska, place zabaw, BAR LEŚNY, a także stadnina koni z ośrodkiem rekreacji konnej RANCHO GROBLICE.

Doskonały punkt wypadowy na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe tworzą liczne tereny zielone, gwarantując mieszkańcom chwile wytchnienia od zgiełku miasta.

W oddalonych o około 3 km Siechnicach mamy: liczne sklepy spożywcze, Biedronka, Dino, LIDL,  kościół, ośrodek zdrowia, punkty usługowe, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, kąpielisko Laguna czy klub fitness. W drugą stronę, około 11 km dojedziemy do Oławy miasta powiatowego z pełną i rozbudowaną infrastrukturą oraz znajdującym się w pobliżu pięknym Parkiem Krajobrazowym Odry i Oławy.

Bardzo dobry dojazd do Wrocławia ( około 15 km) : samochodem ( około 20 min), dwiema liniami autobusowym nr 800 i 84 oraz podmiejskim pociągiem, gdzie odległość do dworca kolejowego to około 1,3 km. Dodatkowo tylko kilka minut samochodem do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

 

 

 

 

Szczegóły osiedla i lokali

Wybierz budynek i kondygnację, która cię interesuje, aby poznać szczegóły lokali. Możesz też zobaczyć zestawienie wszystkich lokali.

Zestawienie wszystkich lokali

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie