Szanowni Państwo, powoli dobiega końca budowa Osiedla Różanego przy ulicy Różanej w Groblicach, jednak my nie kończymy naszych inwestycji w tej miejscowości. Miło nam poinformować, że już niedługo ruszamy z budową i sprzedażą II etapu Osiedla Różanego, zlokalizowanego na działce nr 114/4.

Powstanie zespół pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, a w każdym budynku znajdą się natomiast 2 lokale mieszkalne o powierzchni 70,23 m2, składające się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, wiatrołapu i holu. Dodatkowo mieszkania będą posiadały przydomowe ogródki o różnej powierzchni i miejsca postojowe w garażach. Naszą inwestycję wyróżniać będzie elegancka kolorystyka, utrzymana w jasnej tonacji z białym i jasnobrązowym akcentem (taka sama jak w przypadku I etapu) oraz wysoki standard deweloperski. Osiedle Różane zapewnione będzie miało pełne uzbrojenie, a tym razem postawimy na ogrzewanie gazowe. Zadbamy również o bogactwo zieleni w około i teren w całości ogrodzony dla bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców.

Więcej szczegółów dotyczących rozpoczęcia budowy jak i sprzedaży przedstawimy Państwu w niedalekiej przyszłości. Będzie możliwość obejrzenia na naszej stronie wizualizacji Osiedla Różanego, jak również rezerwacji mieszkań. Zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony i FB.

Obiecujemy, że będzie to atrakcyjna i piękna inwestycja, gdzie powrót do domu po całym dniu pracy stanie się największą przyjemnością.

Szanowni Państwo, w okolicy naszej inwestycji Osiedle Różane w Groblicach budowane są nowe drogi dojazdowe, co znacząco poprawi komfort przyszłych mieszkańców Osiedla Różanego i zapewni szybki dojazd do domu.

Cały czas zachęcamy również do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkań na Osiedlu Różanym.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Promocja na dwa pierwsze mieszkania 10 000 zł taniej - nadal trwa ! Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży pod numerem telefonu: 666 350 646 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, a także spotkamy się na prezentacji mieszkania :)

 

Od teraz wszystkie osoby które nabędą mieszkania w inwestycji Waniliowe Zacisze uzyskają profesjonalne wsparcie w zakresie wykończenia, poczynając od projektu wnętrz na dodatkach kończąc.

Szanowni Państwo, z uwagi na obecną sytuację, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników informujemy, iż wizyta w Biurze Sprzedaży Mieszkań jest możliwa po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/elektronicznym. Zachęcamy do bezpieczniejszej formy kontaktu. Na Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo: w sprawach zakupu mieszkania prosimy kontaktować się pod numerem tel.: 666 350 646 i e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w pozostałych kwestiach pod numerem 71 333 21 99 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..