Szanowni Państwo, w okolicy naszej inwestycji Osiedle Różane w Groblicach budowane są nowe drogi dojazdowe, co znacząco poprawi komfort przyszłych mieszkańców Osiedla Różanego i zapewni szybki dojazd do domu.

Cały czas zachęcamy również do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkań na Osiedlu Różanym.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Promocja na dwa pierwsze mieszkania 10 000 zł taniej - nadal trwa ! Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży pod numerem telefonu: 666 350 646 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, a także spotkamy się na prezentacji mieszkania :)

 

Od teraz wszystkie osoby które nabędą mieszkania w inwestycji Waniliowe Zacisze uzyskają profesjonalne wsparcie w zakresie wykończenia, poczynając od projektu wnętrz na dodatkach kończąc.

Szanowni Państwo, z uwagi na obecną sytuację, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników informujemy, iż wizyta w Biurze Sprzedaży Mieszkań jest możliwa po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/elektronicznym. Zachęcamy do bezpieczniejszej formy kontaktu. Na Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo: w sprawach zakupu mieszkania prosimy kontaktować się pod numerem tel.: 666 350 646 i e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w pozostałych kwestiach pod numerem 71 333 21 99 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

SUPER PROMOCJA NA WYBRANE MIESZKANIA!

Przygotowaliśmy promocję - skontaktuj się z nami!WIĘCEJ O INWESTYCJI