Mnichowice

Dom w Arkadiach

Dom w Arkadiach, miejscowość Mnichowice, 55-020 Mnichowice, Dz. NR. 18,19/1, 215 dr, AM1. 

( W PRZYGOTOWANIU )

 

W miejscowości Mnichowice, gmina Żórawina, położonej około 7 km od południowej granicy  Wrocławia powstaje inny niż dotychczas, niebanalny projekt pod nazwą: Dom w Arkadiach 3 (GR2), dostosowany do zabudowy rodzinnej, dwulokalowej, dwukondygnacyjnej i części garażowej. Komfortowy dojazd do budynków zapewnia droga asfaltowa.

Atrakcyjność i nowoczesność utrzymana jest dzięki prostej bryle, modnym wykończeniem elewacji, do tego dochodzi charakterystyczny dwuspadowy  dach, pokryty dachówką. Dodajmy do tego jasny tynk kontrastujący z  bardzo realistyczną i trwałą imitacją  drewnianej okładziny i mamy eleganckie strefy wejściowe i tarasowe.

Projektowany budynek mieszkalny zawiera dwa lokale mieszkalne z tożsamym układem pomieszczeń. Każdy lokal mieszkalny składa się z parteru i piętra.

Parter pełni funkcję wygodnej strefy dziennej, w ramach której będzie do dyspozycji salon z jadalnią oraz funkcjonalna kuchnia, której niewątpliwym atutem stanie się centralnie wyeksponowana wyspa. Przestrzeń wypoczynkową powiększa przydomowy taras rekreacyjny. W pobliżu wiatrołapu zaprojektowano dodatkowy pokój, zwany gabinetem- idealne miejsce do nauki, biurowej pracy lub przeznaczony jako sypialnia dla gości. Całość użytkową parteru dopełnia łazienka.

Na piętrze zaprojektowano trzy, pięknie doświetlone naturalnym światłem sypialnie oraz łazienkę. Pomieszczenia są bardzo ustawne i przestronne. W środkowej części budynku przewidziane są schody.

 

ATRAKCYJNE ATUTY PROJEKTU:

- dwie kondygnacje, dwa lokale

- część garażowa ( miejsce postojowe do każdego mieszkania również przed garażem)

- nowoczesna i ekologiczna pompa ciepła powietrzna

- klimatyzacja

- rolety na parterze

- ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych

- przestronne ok. 700m2 działki dla każdego lokalu

- bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej

 

Mnichowice, leżące w gminie Żórawina to prężnie rozwijająca się i bardzo ładna miejscowość. Bardzo dobry dojazd do Wrocławia, jak również do autostrady A4. W odległości 2 km znajduje się przystanek PKP i PKS. Niedaleko również szkoła, przedszkole oraz przychodnia zdrowia czy sklep spożywczy. Bardzo cicha, spokojna  okolica zachęca do jej bliższego poznania, a realizowany projekt : Dom w Arkadiach 3 (GR2), to  początek powstawania nowego, większego osiedla nowoczesnych domków w najbliższym sąsiedztwie.

 

Galeria inwestycji

 

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie