Home » Słoneczne Groblice » Zalety mieszkania poza miastem. Zapraszamy na Słoneczne Groblice!

Zalety mieszkania poza miastem. Zapraszamy na Słoneczne Groblice!

Decydując się na zakup własnego „M” najczęściej wybór mamy niewielki – możemy wybrać albo małe mieszkanie w centrum miasta, albo przestronne lokum na obrzeżach. Cena podobna, życie zupełnie inne. W tym miejscu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla nas najważniejsze – cisza, spokój, przestrzeń i dużo zieleni czy bliskość centrów handlowych i dojazd do pracy komunikacją miejską?

W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety życia poza miastem i przedstawimy Państwu osiedle, dzięki któremu mieszkanie z dala od zgiełku miasta, jednakże wciąż w niedalekiej odległości od Wrocławia jest możliwe.

Familie liegt auf der wiese mit haus in der hand

  1. Niższa cena

W czasach kryzysu gospodarczego jedną z największych zalet mieszkania poza miastem jest bez wątpienia cena. Nieruchomości zlokalizowane poza granicami miasta, o tym samym standardzie co te w mieście, są znacznie tańsze. Najczęstszym argumentem przeciw mieszkaniu na wsi czy w małym miasteczku są koszty dojazdu do pracy. Zanim jednak odrzuci się tę opcję warto sprawdzić, ile czasu zajmie dotarcie do miejsca pracy, bo bardzo często okazuje się, że szybciej docierają ci, którzy mieszkają w innym mieście niż ci, którzy muszą przebić się przez wiecznie zatłoczone centrum.

  1. Cisza i natura

Cisza, spokój, bliskość natury i dużo zieleni to chyba najwspanialsze, na co można liczyć, zamieszkując obrzeża miast. Wielkomiejski zgiełk i pęd życia, przyciągające studentów, stają się bardzo uciążliwe dla ludzi wkraczających w dorosłość, chcących ułożyć sobie życie rodzinne i osiąść gdzieś na stałe. Hałas i powietrze pachnące spalinami utrudniają odpoczynek i nie sprzyjają zdrowemu stylowi życia. W końcu ciężko zrelaksować się na balkonie w bloku, słysząc pisk opon i sygnały karetek pogotowia… Kupując dom lub nawet mieszkanie poza miastem można liczyć na ogródek, duży taras i bliską odległość do lasu, jeziora, parku.

??????????????????

  1. Raj dla dzieci

Ulice wielkich miast są ruchliwe i niebezpieczne. Znikoma liczba terenów zielonych ogranicza dzieciom przestrzeń do zabaw i spotkań z rówieśnikami. Place zabaw przynależące do blokowisk rzadko są zadbane i ogrodzone. Zupełnie odwrotnie sytuacja wygląda w małych mieścinach – tu dzieci mogą spokojnie spędzać czas na świeżym powietrzu – pograć z kumplami w piłkę, pobawić się w chowanego i ganianego…

  1. Mieszkanie jak dom

W małych miejscowościach czy na wsiach nie buduje się blokowisk. Mieszkania, które można tam nabyć przypominają nawet bardziej domy… Te na parterze najczęściej mają ogródki, a te na piętrze – spore tarasy. Są też zwykle bardziej przestronne i lepiej nasłonecznione.

  1. Zdrowy styl życia

Mieszkanie poza miastem sprzyja ruchowi na świeżym powietrzu. Jest gdzie uprawiać nordic walking, biegać, jeździć rowerem… Można w pobliżu domu zrobić ognisko lub grilla i posiedzieć z przyjaciółmi poza zatłoczoną, gwarną knajpą. Najczęściej jest też blisko do stawów, gdzie mieszkańcy chętnie udają się na ryby lub weekendowy odpoczynek. No i najważniejsze – można pooddychać świeżym powietrzem, wyciszyć się i porządnie zrelaksować po ciężkim dniu pracy…

SŁONECZNE GROBLICE łączą WSZYSTKIE POWYŻSZE PUNKTY, a ponadto ciekawy projekt, solidne wykonanie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiały. Kapitalny remont ulicy Krakowskiej, doskonały dojazd do autostrady A4 i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia gwarantują szybkie dotarcie z Groblic do centrum Wrocławia i ominięcie ewentualnych korków. Ponadto w miejscowości znajduje się przystanek PKS oraz PKP, gdzie zarówno autobusy, jak i pociągi kursują bardzo często. W odległości ok. 2 km, w miejscowości Siechnice, znajdują się liczne sklepy, szkoły i przedszkola…

groblice_wiz_02

Mogą Państwo zamieszkać w jednym z willowych budynków czterorodzinnych, usytuowanych na zamkniętym osiedlu. W parterowej części oferujemy mieszkania o powierzchni 68,74 m², a na piętrach – 67,61 m².

Dodatkowo w cenie każdego mieszkania gwarantujemy:

  • komórkę lokatorską
  • miejsce postojowe
  • dla mieszkań na parterze – ogródki
  • dla mieszkań na piętrze – antresolę o powierzchni 32,5 m² oraz taras o powierzchni 12 m²

Wizual PARTER

Jak podoba się u nas mieszkańcom? Baaardzo! Ale o tym w artykule „Odwiedziny u mieszkańców”

Inwestycja nie znajduje się na terenach zalewowych, a mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych. WIĘCEJ O SŁONECZNYCH GROBLICACH TUTAJ.  Zapraszamy i życzymy przyszłym mieszkańcom samych słonecznych dni! :)