Home » Domy i Wille » Witamy na Blogu o Słonecznych Inwestycjach!

Witamy na Blogu o Słonecznych Inwestycjach!

Blog ten powstał z myślą o wszystkich tych, dla których dom jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Dla lokatorów Słonecznych Groblic i Zielonych Iwin, dla osób poszukujących nowego lokum, dla mieszkańców gminy Siechnice oraz dla wszystkich zainteresowanych wystrojem wnętrz, architekturą, prawem deweloperskim, czy innymi tematami związanymi z rynkiem nieruchomości.

Jak poruszać się po stronie:

Zakładka O nas – tutaj możecie Państwo poznać dewelopera As-Hajto – naszą historię, doświadczenie i oferowane usługi.

W zakładce Inwestycje znajdują się wszystkie informacje na temat tak zakończonych, jak i będących w trakcie realizacji inwestycji.

Kolejna pozycja w menu – W Waszej okolicy – to zbiór aktualnych artykułów z życia miejscowości okalających wszystkie inwestycje. Dowiecie się z nich Państwo, co ciekawego wydarzy się w rejonie w najbliższym czasie, jakie zmiany – istotne z punktu widzenia mieszkańców – nastąpią w przyszłości i wiele innych…

Warto wiedzieć to kompendium wiedzy na tematy takie jak: architektura, wystrój wnętrz i ustawy deweloperskie. Będzie można znaleźć tu nie tylko nowości, ale i porady, dzięki którym życie na swoim będzie dużo przyjemniejsze : )

Zakładka Opinie kontrahentów zawiera wypowiedzi partnerów dewelopera na temat współpracy.

Mamy nadzieję, że polubicie Państwo nasz blog i staniecie się stałymi czytelnikami!