Home » Domy i Wille » Wielkie wyróżnienie! As-Hajto na Białej Liście

Wielkie wyróżnienie! As-Hajto na Białej Liście

Obecność na Białej Liście to nie lada wyróżnienie. Świadczy o rzetelności, płynności finansowej i płatniczej firmy. Dlatego bardzo miło nam poinformować Państwa, że udało nam się zaznaczyć na niej swoją obecność :) Gala uroczystego wręczenia certyfikatów przedsiębiorcom, którzy przeszli pozytywnie proces weryfikacji odbyła się 11 października br. w Sali Rycerskiej wrocławskiego ratusza.

Biała Lista rzetelnych przedsiębiorców powstała w 2004 r. z inicjatywy Wrocławskiej Izby Gospodarczej. Jest odpowiedzią na potrzebę uzyskania szybkiej i pewnej informacji o wiarygodności kontrahenta. Zanim firma znajdzie się na Liście przechodzi kontrolę. Sprawdzeniu podlegają przede wszystkim dokumenty księgowe. Kandydat do programu musi wykazać płynność finansową, udowodnić że nie zalega z płatnościami na rzecz ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Jak pisze Gazeta Wyborcza

W tym roku do listy zostanie dopisanych dziewięć nowych firm. Jedną z nich jest firma As-Hajto Developer, która we Wrocławiu prowadzi budowę osiedla Słoneczne Groblice. Według właściciela spółki Stanisława Hajty to duże wyróżnienie i wartość dodana dla firmy.

– Ten certyfikat to nagroda za lata ciężkiej pracy i motywacja dla zespołu do dalszych starań – mówi.
– To również prestiż dla naszego biura – dodaje.

Naprawdę miło nam, że znaleźliśmy się na Liście, na której obecność pozycjonuje nas jako firmę godną zaufania i taką, z którą warto współpracować.