Home » Bez kategorii » WIDAWSKIE ZACISZE – NAJLEPSZA INWESTYCJA ROKU 2016

WIDAWSKIE ZACISZE – NAJLEPSZA INWESTYCJA ROKU 2016

Bryła budynków w kształcie nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy. Ściany wykończone modnym, imitującym drewno zdobieniem. Jasna elewacja oraz białe ramy okien powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni. Wszystko bardzo dobrze kontrastuje z grafitową kostką podłoża zaprojektowaną wokół budynków. Nie ma wątpliwości – certyfikat Inwestycja Roku 2016 trafił w odpowiednie miejsce – wrocławskie osiedle Widawskie Zacisze budowane przez dewelopera Hajto Development Grup Sp. z o.o.

Etymologia tego projektu związana jest ze swoistym przełomem w rozwoju spółki. Deweloper nieprzerwanie od 11 lat z sukcesami inwestuje w kolejne osiedla mieszkaniowe w obrębie Wrocławia oraz jego okolic. Jak wspomina w rozmowie prezes holdingu, Stanisław Hajto: – Nasze dziesięciolecie istnienia chcieliśmy podsumować ambitnym projektem, który jednocześnie będzie przystępny cenowo dla naszej grupy docelowej – przyszłych klientów. Misją naszej grupy jest oferowanie mieszkań ze średniej półki cenowej, ale jednocześnie wysokiej jakości, zbudowanych z solidnych materiałów – takich, które spełniłyby wymagania szczegółowo analizującego rynek klienta. Wartościami, którymi się kierujemy są z kolei: obsługa klienta na najwyższym poziomie, pełna jawność i wgląd w dokumentację inwestycji dla każdego zainteresowanego klienta oraz szacunek i partnerskie podejście do naszych podwykonawców. Jak widać – klienci to doceniają, bo nigdy nie mieliśmy problemów ze sprzedażą mieszkań, stale się rozwijamy, a certyfikat Inwestycji Roku przyznany osiedlu Widawskie Zacisze jest – zaraz za zadowoleniem klientów – najlepszą nagrodą za naszą codzienną, ciężką pracę.

Bez nazwy-1

Hajto Development Group może stanowić inspirację dla przyszłych inwestorów oraz przedsiębiorców analizujących możliwości sektora inwestycyjnego w Polsce. Kierownik sprzedaży grupy – Joanna Gajek, opowiada o kierunku rozwoju spółki: – Jeszcze kilka lat temu skupialiśmy się na tak zwanych sypialniach Wrocławia, np. Groblice, czy Iwiny. Oferowaliśmy zawsze ten sam wysoki standard i ciekawe projekty rozkładu pomieszczeń, które klientom bardzo odpowiadały. Dziś postanowiliśmy zrobić kolejny krok i zbudować osiedle, które będzie charakteryzowało się ciekawym, niebanalnym designem zachowując jednocześnie akceptowalny dla przyszłych lokatorów poziom cen rynkowych. Nie oznacza to jednak, że z peryferiów Wrocławia zrezygnowaliśmy – przeciwnie, widzimy, że ten kierunek stanowi duże zainteresowanie wśród klientów. Aleksandra Marzec – specjalista ds. marketingu grupy dodaje: – Widawskie Zacisze jest dopiero początkiem. Przed nami kolejna inwestycja zlokalizowana na wrocławskich Maślicach. To jeszcze bardziej ambitny projekt od Widawskiego Zacisza, dlatego tym bardziej rośnie w nas ekscytacja. Będzie to duży budynek wolnostojący, z ciekawą nowoczesną architekturą, z garażem podziemnym i dużą dawką pobliskiej zieleni. Maślicka inwestycja będzie przeznaczona dla klientów z segmentu średniego plus oraz premium. Podobnie jak przy poprzednich naszych projektach, dbamy o każdy szczegół i nieustannie mamy ręce pełne pracy. Patrząc na tempo naszego rozwoju i znając nasze podejście do szczegółów, inwestycja może mocno przypaść do gustu przyszłym mieszkańcom.

nawet 10 procent

Trudno się z tą tezą nie zgodzić – Hajto Development Group na dobre ulokował się wśród najsolidniejszych wrocławskich deweloperów, a blisko rok temu spółka dołączyła do prestiżowego grona Polskiego Związku Firm Deweloperskich. – Dołączenie do grupy to w pewnym sensie podsumowanie naszej dotychczasowej działalności – dodaje prezes Stanisław Hajto. – Nasze wartości i nasza misja są tożsame z rygorystycznymi wymaganiami Związku. Nie mamy się czego obawiać – dzięki dołączeniu do grona najlepszych w naszej branży, nasi klienci dostali tylko i wyłącznie kolejny jasny sygnał – pracujemy dla Waszego zadowolenia, a nad naszą działalnością czuwa zaufany partner zewnętrzny. Mamy świadomość tego, że zakup mieszkania dla wielu wiąże się z inwestycją na całe życie. Nikt nie chciałby wracać po ciężkim dniu pracy do domu, które źle mu się kojarzy przez błędy dewelopera. Wszyscy, każdego dnia, mamy mnóstwo pracy – zawodowej i rodzinnej, a dom, mieszkanie – one powinny być dla nas miejscem relaksu, w którym czujemy się bezpieczni. I cały nasz zespół doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego tak dumni jesteśmy z naszych ostatnich inwestycji i kierunku, w którym zmierzamy.

Pomimo, że Widawskie Zacisze nie zostało jeszcze w pełni ukończone, wolnych pozostało już niewiele mieszkań. Przyznając certyfikat Inwestycji Roku 2016 dla osiedla kierowaliśmy się wieloma walorami użytkowymi, które postanowiliśmy i Państwu przybliżyć.

logo_widawskie_zacisze2

Każdy z 4 budynków Widawskiego Zacisza posiada 9 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 – wśród nich znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze obiektów zlokalizowane są lokale usługowe – każdy o powierzchni ponad 50 m2 – idealne miejsce na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Oddanie inwestycji zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Do każdego mieszkania na parterze przynależy taras z wyjściem na część ogrodową, z kolei dla mieszkań na pierwszym piętrze przewidziano przestronne balkony o metrażu ok. 10m2. Dla lokali usytuowanych na drugim piętrze zaprojektowane zostały balkony oraz obszerne tarasy dostępne z poziomu antresoli o wielkości nawet 17m2.

Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny. Bryła budynków ma kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy – ich ściany wykończone są modnym, imitującym drewno zdobieniem. Jasna elewacja oraz białe ramy okien nie tylko powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni, ale też bardzo dobrze kontrastują z grafitową kostką podłoża zaprojektowaną wokół budynków. Dodatkowego uroku dodaje zieleń drzew, krzewów i trawników – zarówno ta przewidziana na osiedlu, jak i naturalna otaczająca inwestycję.

Projektując osiedle, pracownicy Hajto Development Group zadbali o najdrobniejsze nawet szczegóły związane z komfortem życia i bezpieczeństwem przyszłych lokatorów. Widawskie Zacisze zapewnia przyszłym lokatorom:

            •           indywidualne miejsce postojowe w korzystnej cenie;

            •           stały, 24-godzinny monitoring osiedla;

            •           ogólnodostępne stojaki rowerowe;

            •           szerokie chodniki, które umożliwią bezpieczny ruch pieszym;

            •           plac zabaw dla dzieci;

            •           bogactwo zieleni i spokojne otoczenie inwestycji.

Do sprzedania pozostało już niewiele mieszkań, a w związku z otrzymaniem certyfikatu Inwestycja Roku 2016, laureat Hajto Development Group oferuje je w promocyjnej cenie – nawet do 10% taniej! Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony osiedla, dostępnej pod adresem: http://widawskiezacisze.pl