Home » Słoneczne Groblice » Słoneczne mieszkania najbardziej doceniane

Słoneczne mieszkania najbardziej doceniane

Tegoroczne badanie przeprowadzone przez Home Brokera dowodzi, że najbardziej pożądane mieszkania, to te dobrze nasłonecznione. Respondenci niechętnie decydują się na zakup mieszkań, których okna wychodzą jedynie na północ. Wolą też, aby słońce witało ich rano, a nie popołudniu. W badaniu wzięło udział ok. 63 tysięcy osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okna na wschód wielką zaletą

Gdyby analizę zawężono do 15 największych miast i wzięto pod uwagę wyłącznie mieszkania z oknami wychodzącymi na jedną stronę świata, to okazałoby się, że najchętniej kupowane są lokale zorientowane na wschód. Poza samą estetyką (nasłonecznione mieszkania wyglądają po prostu ładniej), przemawiają za nimi także aspekty ekonomiczne. W sezonie grzewczym, dzięki promieniom słonecznym wpadającym do mieszkania, jest cieplej, w związku z czym ogrzewanie nie wymaga tak dużych nakładów, jak w przypadku mieszkań z oknami skierowanymi jedynie na północ.

Dlatego też, wybierając lokalizacje pod inwestycje mieszkaniowe oraz na etapie projektowania budynków, bierzemy pod uwagę kierunek padania promieni słonecznych. Chcemy, aby każde z naszych mieszkań było jasne, ciepłe i przytulne. Stąd też nazwa największego z naszych osiedli – Słoneczne Groblice.

Słoneczne Groblice żywym przykładem

Doskonałym przykładem na to, że projektując i budując osiedla mieszkaniowe, dbamy o komfort świetlny, jest osiedle Słoneczne Groblice, zlokalizowane z dala od zgiełku miasta, jednakże wciąż w niedalekiej odległości od Wrocławia (ok. 10 km). Domy i mieszkania otoczone są zielenią. W pobliżu mieści się Ośrodek Jeździecki RANCHO Groblice z gromadą przepięknych koni oraz Park Krajobrazowy Odry i Oławy z trasami rowerowymi i spacerowymi, rozciągającymi się na długości kilkudziesięciu kilometrów.

W sprzedaży znajdują się obecnie mieszkania drugiego etapu inwestycji. Składa się na niego 13 willowych budynków czterorodzinnych, usytuowanych na zamkniętym, spokojnym, słonecznym osiedlu. Inwestycja nie znajduje się na terenach zalewowych (klikając tu poznasz oświadczenie RZGW w tej sprawie), wolna jest od jakiejkolwiek uciążliwej działalności.

W każdym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano cztery komfortowe mieszkania. W parterowej części oferujemy mieszkania o powierzchni 68,74 m², a na piętrach 67,61 m².

Dodatkowo w cenie każdego mieszkania gwarantujemy:

  • komórkę lokatorską,
  • miejsce postojowe,
  • dla mieszkań na parterze ogródki,
  • dla mieszkań na piętrze antresolę o powierzchni 32,5 m2 oraz taras o powierzchni 12m2.

Tak obecnym, jak i przyszłym właścicielom mieszkań na Słonecznych Groblicach życzymy samych słonecznych dni spędzonych w rodzinnej atmosferze!