Home » Bez kategorii » Sezon targów mieszkaniowych uważamy za otwarty!

Sezon targów mieszkaniowych uważamy za otwarty!

chumrkaNadchodzi wiosna, a w raz z nią zbliża się termin kolejnej edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Już dziś warto zarezerwować sobie weekend 7-8 marca 2015 i w godzinach 10:00-17:00 odwiedzić Halę Stulecia. W szczególności zapraszamy do wizyty na naszym stoisku oznaczonym numerem F15 gdzie zaprezentujemy Państwu kompleksowo naszą ofertę mieszkań i udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Targi mieszkaniowe poświęcone są przede wszystkim  przeglądowi  rynku pierwotnego nieruchomości zlokalizowanych na atrakcyjnych  terenach dolnego śląska. Ideą targów jest zaprezentowanie jak największej liczby wrocławskich i podwrocławskich deweloperów oraz ich oferty sprzedażowej dzięki czemu nie musimy marnować czasu na mozolne wycieczki po biurach sprzedaży. Oprócz kilkudziesięciu stoisk deweloperów na targach mieszkaniowych  znajdziemy również oferty banków, biur pośrednictw oraz firm budowlanych zajmujących się wykończeniem zakupionych lokali pod klucz. Warto także dodać, że wśród wystawców pojawiają się także firmy zajmujące się doradztwem finansowym co pozwala  na wstępne ustalenie zdolności kredytowej  i łatwiejsze  określenie przedziału cenowego w którym to powinniśmy poszukiwać naszego wymarzonego „M”.                                                                                

Niewątpliwym atutem targów mieszkaniowych są również liczne rabaty i wyjątkowe promocje przygotowane przez Wystawców specjalnie na tą okazję. W Przewodniku Targowym dostępnym przy wejściu na główną salę znaleźć można kupony rabatowe uprawniające do skorzystania z proponowanych zniżek. Organizatorzy targów Nowy Adres zadbali dodatkowo aby  odwiedzający podczas każdej z edycji targów mogli uczestniczyć w seminariach, których tematyka poświęcona jest rynkowi nieruchomości, kwestiom związanych z zakupem domu czy też mieszkania, finansowaniem transakcji oraz wyjaśnieniem zasad funkcjonowania nowego programu dopłat państwowych.

Zanim jednak udamy się na targi warto się do nich wcześniej przygotować tak, aby poświęcony czas i uzyskane informacje pozostawiły uczucie zadowolenia i ułatwiły wybór własnego mieszkania. Po Pierwsze należy zastanowić się nad tym, czego szukamy – mieszkania czy domu? We Wrocławiu czy może poza miastem? Z rynku pierwotnego czy też wtórnego?   W celu ułatwienia sobie orientacji w dość nie małej Hali Stulecia skorzystać można  z  darmowej Mapy Inwestycji, którą otrzymamy przy wejściu. Zawiera ona mapę miasta i okolic z zaznaczonymi inwestycjami prezentowanymi podczas targów oraz lokalizacją stoisk poszczególnych deweloperów.

Podsumowując powyższe, targi domów i mieszkań to niewątpliwa okazja, aby odnaleźć wśród gąszczu  aktualnych ofert dostępnych na rynku nieruchomości swoje wymarzone  lokum . Z naszej strony życzymy owocnych poszukiwań! :)

F15