Home » Bez kategorii » Osiedle Widawskie Zacisze – już w sprzedaży!

Osiedle Widawskie Zacisze – już w sprzedaży!

W rejonie Widawy i Lipy Piotrowskiej powstanie nowe osiedle o nazwie Widawskie Zacisze. Lokalizacja inwestycji w pełni odpowiada na oczekiwania i potrzeby młodych ludzi, którzy poszukują dziś spokojnego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie na tyle bliskiego centrum, aby można było dostać się do niego w kilkanaście minut komunikacją miejską. Program MDM stanowi dla nich dodatkową zachętę.

Widawa i Lipa Piotrowska to dzielnice Wrocławia, które ostatnimi czasy zyskują na popularności ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację. Przy ulicy Cynamonowej we Wrocławiu powstaje właśnie nowe osiedle – Widawskie Zacisze. W czterech obszernych budynkach znajdować się będzie łącznie 36 mieszkań – wśród których znajdą się też mieszkania dwupoziomowe – o powierzchni od 43 do blisko 70 m2. W każdym z budynków zaplanowany jest także lokal usługowy o powierzchni ponad 50 m2, idealny np. na osiedlowy sklepik, aptekę, zakład fryzjerski lub kawiarnię. Mieszkania na parterze mają przewidziane tarasy z wyjściem na część ogrodową, te na pierwszym piętrze przestronne balkony, natomiast mieszkania na 2 piętrze balkony i obszerne tarasy dostępne z poziomu antresoli. Deweloper postanowił zadbać o komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego na terenie osiedla wybudowane zostaną: otwarte miejsca parkingowe dla samochodów, miejsca postojowe dla rowerów, szerokie chodniki, które umożliwią bezpieczny ruch pieszym, oraz plac zabaw dla dzieci. Warty podkreślenia jest również fakt, że całe osiedle – dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców – zostanie objęte monitoringiem, co nie jest jeszcze standardem u wszystkich deweloperów.

cynamonowa_cam1

Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny. Bryła budynków ma kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy – ich ściany wykończone będą modnym, imitującym drewno zdobieniem. Jasna elewacja oraz białe ramy okien nie tylko powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni, ale też bardzo dobrze kontrastują z grafitową kostką podłoża zaprojektowaną wokół budynków. Dodatkowego uroku dodaje zieleń drzew, krzewów i trawników – zarówno ta przewidziana na osiedlu, jak i naturalna otaczająca inwestycję.

cynamonowa_cam6

Jak zapewnia Stanisław Hajto – Prezes znanej i cenionej na wrocławskim rynku spółki AS-Hajto Deweloper, która odpowiada za budowę Widawskiego Zacisza – zaprojektowane nowe mieszkania w pełni spełniają wymogi programu MDM. – Wybierając lokalizację osiedla, kierowaliśmy się charakterystycznymi obecnie wymaganiami młodych ludzi. Z jednej strony chcieliby mieszkać w spokojnej, cichej i sypialnianej części miasta, ale jednocześnie mieć możliwość swobodnego dotarcia do centrum Wrocławia w krótkim czasie, np. komunikacją miejską. Widawskie Zacisze w 100% odpowiada na te potrzeby.

cynamonowa_cam2

Ulica Cynamonowa, przy której wybudowane zostanie osiedle znajduje się w pobliżu drogi krajowej prowadzącej do Obornik Śląskich. Dosłownie kilka minut zajmuje dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej, a mieszczące się nieopodal Centrum Handlowe Marino pozwala na wygodne i szybkie zakupy w pobliżu własnego M. Przyszli mieszkańcy osiedla Widawskie Zacisze lubiący relaks na łonie natury z pewnością docenią bliską lokalizację rzeki Widawa, która od lat stanowi obowiązkowy punkt wypadowy dla wędkarzy i spacerowiczów.

antresola_gabinet

Widawskie Zacisze wydaje się być doskonałym wyborem dla młodych ludzi, którzy planują zakup swojego własnego mieszkania. Tych, którzy doceniają nowoczesną zabudowę osiedla w spokojnej i zacisznej lokalizacji, bogatej w otaczającą przyrodę: rzekę, łąki i lasy.

Szczegółowych informacji na temat nowych mieszkań na osiedlu Widawskie Zacisze udzieli Państwu Biuro Sprzedaży dewelopera.