Home » Opinie kontrahentów

Opinie kontrahentów

Współpraca z firmą Investments Sp. z o.o. układa się pomyślnie, płatności przychodzą zawsze na czas, mam nadzieję, że przed nami jeszcze nie jedna budowa przy której będziemy mogli razem działać.
Paweł Włodarczyk – PHU Matex

Współpraca rozpoczęła się 31.03.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca. Zakres współpracy dotyczy: – wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych. Reprezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. W swojej dziedzinie przedstawiciele przedsiębiorswa uznawani są za wybitnych profesjonalistów. Firma bardzo dobrze odnajduje się na rynku. Warte wspomnienia jest dzielenie przedsiębiorstwa w całkowitej zgodzie z obowiązującymi kanonami. Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę również odnotować najwyższe standardy kooperacji. Zaufanie wobec przedsiębiorswa nie zostało nadszarpnięte w żadnym aspekcie. Jednym z priorytetów polecanej firmy są wysomkie standardy bezpieczeństwa stosowane w trakcie współpracy z klientem”
Arkadiusz Sitek – współwłaściciel firmy ELSPID S.C.

W imieniu firmy Visand chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą AS-Hajto. Dotychczasowa współpraca przebiegała pozytywnie i profesjonalnie :) Jako wykonawca wizualizacji graficznych dla firmy AS-Hajto, wszelkie informacje dotyczące wykonywanej usługi wyjaśniane były w sposób rzeczowy, a należności za usługę regulowane były terminowo. Panie pracujące w biurze mocno zaangażowane w tworzenie wizytówki firmy poprzez wizualizacje 3D :)
Andrzej Kisiel – grafik 3D – VISAND 

Interesy z AS-Hajto to sama przyjemność, Pani Ola i Pani Joanna z biura zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy. Kilka razy naprawdę byłem mocno zaskoczony stopniem obsługi oczywiście w pozytywny sposób a to w dzisiejszych czasach coraz rzadsze zjawisko. Pan Prezes Stanisław to bardzo kulturalny i konkretny człowiek, nie owija w bawełnę ;] zawsze otwarty na pomysły i chętny do rozmowy. Pan Sławomir kierownik budowy to człowiek z którym można było omówić wszelkie problemy i zawsze był dostępny pod telefonem w razie pytań. Całą transakcję zakupu nieruchomości oceniam bardzo dobrze, nie było żadnego ukrywania problemów czy istotnych informacji. Wiele mógłbym pisać ale naprawdę polecam ;]
Paweł Glica – nabywca domu w Łozinie

Współpracujemy z firmą As-Hajto Deweloper od kilu lat w zakresie dostarczania materiałów budowlanych. Współpraca zawsze układa się bardzo dobrze. Polecamy.
Sylwia Tomaszewska PW Builder II

Wytwórnia Pracownia Projektowa współpracuje z firmą deweloperską AS-Hajto Deweloper w zakresie obsługi projektowej nowych inwestycji. Kooperacja nad projektami przebiega sprawnie, a deweloper wnosi rzeczowe uwagi dotyczące rozplanowania funkcjonalnego mieszkania i ekonomicznego aspektu ich realizacji. Projekty powstają w oparciu o rzeczową wymianę zdań poparte wcześniejszymi doświadczeniami dewelopera i projektanta na polu budownictwa. Nasze wspólne realizacje odpowiadają na zapotrzebowania klientów pod względem funkcjonalnym i estetycznym.
Piotr Zarzycki – Wytwórnia Pracownia Projektowa

Firma Kopel była dostawcą materiałów elektrycznych na inwestycję Słoneczne Groblice prowadzoną przez firmę AS Hajto Deweloper. Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się bardzo dobrze, faktury za materiały były płacone w terminie. Serdecznie polecamy!
Joanna Palmowska – Kierownik Oddziału – Hurtownie Elektryczne KOPEL 

Długoletnia współpraca z deweloperem AS-Hajto od początku przebiega bez najmniejszych problemów. Przy realizacji zamówień artykułów biurowych nie spotkaliśmy się z żadnymi kłopotami oraz problemami ze strony Dewelopera. Płatność jest regulowana terminowo.
Kamil Musialski – WAMAX

Nasza współpraca z AS-Hajto Deweloper przebiega profesjonalnie i bez zarzutu. Prezesa i pracowników cechuje rzetelne podejście do partnera i wszystkie należności regulowane są w terminie. Z całą pewnością liczę na długą i owocną współpracę. Bez większego zastanowienia mogę wystawić na każdym polu pozytywne opinie AS-Hajto Deweloper.
Sławomir Worobiec – prezes Top Solutions

Prowadzimy obsługę prawną firmy deweloperskiej Prezesa Stanisława Hajto od kilku lat. Wszechstronna wiedza fachowa Prezesa, profesjonalizm w zarządzaniu firmą a także, co jest szczególnie istotne, świadomości , iż sukces Kancelarii, jest jednocześnie sukcesem firmy, którą kieruje, powodują, iż działalność Kancelarii, na wszystkich płaszczyznach obsługi prawnej, oparta jest na dobrze zorganizowanej współpracy, przy pełnej akceptacji, zadowoleniu i satysfakcji obu stron. Z przekonaniem możemy powiedzieć , iż dotychczasowy przebieg obsługi prawnej wykonywanej na rzecz firmy AS-Hajto Deweloper Sp. z o. o., pozwala nam w pełni realizować zasadę wyrażoną w naszym credo: „Nasz sukces jest Twoim sukcesem!
Krystian Paszowski – Paszowski & Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa Wrocław

Współpraca z firmą AS-Hajto Deweloper, pod względem reklamowym, przebiega bez zarzutu, w miłej, sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Klient jest rzeczowy, konkretny, zdecydowany, wie, czego chce. Wszystkie decyzje, jakiekolwiek zmiany, dotyczące zlecanych kampanii reklamowych, podejmuje i sygnalizuje z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie ma działania w pośpiechu, na ostatnią chwilę, co osobiście bardzo cenię. Płatności reguluje w terminie. Życzę sobie więcej takich Klientów.
Ewa Sawicka – serwis dom.gratka.pl

Z firmą AS-Hajto Deweloper współpracuje już od 4 dobrych lat. Najbardziej cenię sobie relację z prezesem, które przebiegają owocnie dla obu stron. Przyjazna atmosfera, miły zespół, poczucie humoru, entuzjazm i profesjonalizm to cechy, którymi powinny kierować się również wszystkie inne firmy.
BLTC – Dariusz Broniszewski

Moja prawie dwuletnia współpraca z Grupą AS-Hajto układa się wzorowo. Zawsze mogę liczyć na rzeczowe przedstawienie danej sprawy oraz sprawne przygotowanie potrzebnej dokumentacji przedsięwzięcia. Widać pełne zaangażowanie Pana Prezesa oraz całego zespołu w realizację każdego projektu. Bardzo polecam wszystkim.
Przemysław Kaczmarek – doradca kredytowy – TAXCARE

Współpraca z Deweloperem As-Hajto przebiegała bez problemów. Wymiana opinii i pomysłów każdorazowo zwieńczana była ciekawymi projektami. Nie napotykaliśmy żadnych przeszkód ani jeśli chodzi o bezpośredni kontakt, ani o płatności. Zespół As-Hajto dał nam się poznać jako zaangażowany w swoją pracę, zorientowany na potrzeby Klienta, uczciwy i pomocny. Polecamy!
Bartosz Fabianowicz – właściciel agencji marketingu zintegrowanego NovaPR

Z AS-Hajto Deweloper pracuje od grudnia 2013 r. współpraca przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Polecam współpracę.
Sławomir Ciesielczuk – kierownik budowy

Współpraca, która trwa już od 2009 r. układa nam się bardzo dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Regularnie płacone faktury, konkretność i dobra komunikacja to rzeczy, które bardzo doceniam.
Zakład Kominiarski – Stanisław Moszkowicz

Spółka AS-Hajto Deweloper charakteryzuje się rzetelnością i terminowością w płatnościach. Niewątpliwym atutem jest również obsługa biura.
Hieronim Mierzwa – usługi wykończeniowe – Marko

Współpraca z deweloperem od początku przebiega bez najmniejszych problemów. Nawiązanie współpracy umożliwiło Mieszkańcom osiedla na skorzystanie z naszych usług dostępu do Internetu.
ACTIVE Grzegorz Siemasz  – dostawca usług internetowych

Bardzo cenię sobie dotychczasową współpracę z firmą As-Hajto – to już ponad 5 lat. Przy realizacji zamówień nie spotkałem się z żadnymi kłopotami ze strony Dewelopera – kontakt z kierownikiem budowy oceniam bardzo dobrze, a współpracę z biurem firmy wprost wzorowo. Firma jest dobrze poukładana, wiarygodna, słowa, płatności spływają w terminie.
Kamil Laszczyński – wyroby hutnicze – Konsorcjum Stali S.A. o/Wrocław

Z firmą AS-Hajto współpracuję już od ponad 2 lat. Nie miałem dotąd żadnych problemów. Cenię sobie elastyczność współpracy terminów wykonania, a także szybkość płatności moich faktur. Panie pracujące w biurze są kompetentne i zawsze uśmiechnięte. Prezes konkretny i przyjazny. Polecam.
Maciej Urbaniak – informatyk

Bardzo dobrze układa nam się współpraca. Prezes jest przede wszystkim normalnym człowiekiem, z którym relacje mają charakter partnerskich. Nie ma tu wyraźnej hierarchii, że jeden jest lepszy, a drugi gorszy. Prezes traktuje współpracowników jak równych sobie. Jest poza tym profesjonalistą. Kiedy mieszkańcy mają jakieś problemy, to je rozwiązuje. Nie zostawia ich samych sobie. Angażuje się i naprawia ewentualne błędy. Trzeba też przyznać, że wizytówką firmy są panie pracujące w biurze – baaardzo ładne :)
Witka Jan – projektant sieci wodno-kanalizacyjnych

Doceniam kompetencje kierownictwa budowy – kiedy są jakieś problemy, to od razu się je rozwiązuje. Wszystko załatwia się bardzo sprawnie. Z As-Hajto współpracuję już od grudnia i do tej pory nie zdarzyło się nic, co mogłoby zdecydować o zakończeniu współpracy.
Marek Błoński – wykonawca tynków – Marcus

Życzliwość kierownika budowy i płatności na czas są dla bardzo ważnymi elementami współpracy z deweloperem. Muszę też podkreślić, że czas pracy jest bardzo dogodny. Nie ma sytuacji, żeby coś trzeba było nagle zrobić na gwałt, w ostatniej chwili. Praca jest zaplanowana i wykonywana według założonego planu.
Grzegorz Ryl – wykonawca elewacji – Partner

Współpracę mogę nazwać bezproblemową. Najbardziej doceniam płatności w terminie. Biorę zlecenia od deweloperów tylko z polecenia. Tak też było z firmą As-Hajto. Na szczęście się nie zawiodłem. Na placu budowy też pracuje się dobrze. Każdy robi swoje i każdy zna swoje miejsce oraz zakres działań, nie wchodzi drugiemu w paradę.
Andrzej Lentka – dostawca i monter okien – EWAN

Dowodem na to, że z deweloperem Hajto pracuje mi się dobrze jest fakt, że owa współpraca trwa już jakieś 5-6 lat. W porównaniu z innymi deweloperami, z którymi mam do czynienia, As-Hajto jest na pierwszym miejscu. Płatności są zawsze w terminie, a kiedy pojawiają się jakieś drobne problemy, to są natychmiast rozwiązywane.
Gonet Krzysztof Netter – geodeta

Wszystko jest w porządku. Nie mam zastrzeżeń. Jeżeli pojawiły się jakieś problemy, to zawsze udało się je rozwiązać. Muszę pochwalić współpracę z Panem Arkiem – kierownikiem budowy.
Łukasz Szymczyk – dostawca i monter drzwi – Naomi

We współpracy z deweloperem najbardziej doceniam konkretność i komunikację z kierownictwem budowy – wszystkie sprawy załatwia się szybko – jest problem, jest rozwiązanie. Jeśli jest coś do zrobienia, to robi się to od razu, sprawnie. Nie mam zastrzeżeń.
Tadeusz Lach – wykonawca ogrodzenia i innych drobnych – Zakład Budowlano-Montażowy

Z deweloperem Hajto pracuje mi się dobrze. Nie ma żadnych problemów. Branża jest trudna, a deweloperzy często nie wywiązują się z umowy, dlatego tym bardziej doceniam fakt, że Pan Hajto płaci zawsze na czas. Obie strony przestrzegają ustalonych zasad, w związku z czym nie ma na co narzekać.
Bartosz Prucnal – wykonawca budynków G-H (stan zero, ściany, dach) – Atlantis 

Współpracuję z deweloperem Hajto od 2 lat i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Jestem zadowolony z płatności. Jeżeli pojawiały się jakieś zmiany, np. termin płatności, to zawsze wszystko było ustalone. Uważam As-Hajto za rzeczową, konkretną i kompetentną firmę. Wszystkie projekty zawsze były dostarczane na czas. W porównaniu do innych deweloperów, to bardzo przyzwoita i rzetelna firma, która dodatkowo zatrudnia dobrych fachowców.
Stanisław Sokołowski – wykonawca sieci wodno-kanalizacyjnych – Elban

Okolica jest spokojna i nie mieliśmy żadnych poważnych incydentów. Współpraca z deweloperem układa się bardzo dobrze, na co potwierdzeniem jest wieloletnia umowa. Pracuje mi się lepiej niż z większością deweloperów, których poznałem.
Janusz Bartnik – ochrona budowy – Orion

Współpraca jest bardzo dobra. Odkąd podpisaliśmy umowę, nie było większych problemów. Miejsce miały jedynie drobne opóźnienia w płatnościach, ale szybko zostały uregulowane. Komunikacja między moją firmą a deweloperem przebiega bez zakłóceń – jest zamówienie, jest realizacja, jest płatność. W porównaniu do konkurencji mogę określić firmę As-Hajto jako solidną.
Wojciech Pawlak – producent i dostawca betonu – Abet

Współpraca jest bezproblemowa. Naprawdę nie ma na co narzekać. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani wątpliwości.
Karol Gaczyński – materiały budowlane – MSM

Cenię sobie współpracę z deweloperem Hajto. Nigdy nie ma problemów z płatnościami i wywiązywaniem się z umów. Darzę go zaufaniem, o czym świadczy nasza długoletnia współpraca.
Jacek Szymański – YKY Hurtownia Elektryczna

Nasza firma współpracuje z deweloperem już 4 lata.  Kwestia płatności i formalności nigdy nie stanowiła problemu. Dodatkowo nie ma żadnych kłopotów w komunikacji z kierownictwem firmy, co ułatwia i usprawnia realizację zleconych działań.
Łukasz Szymczyk – NAOMI

Z deweloperem współpracuję ok. 1,5 roku. Jak dotąd jestem zadowolony ze współpracy i nie napotkałem żadnych problemów. Deweloper jest konkretnym człowiekiem i zawsze dotrzymuje słowa.
Jacek Cynk – Eja Bruk Cynk