Home » O nas

O nas

Miło nam Państwa poznać! Mamy nadzieję, że z wzajemnością… : )

Działalność deweloperską rozpoczęliśmy w 2006 roku, jednak z rynkiem nieruchomości jesteśmy związani dużo dłużej. Naszym celem jest budowanie i sprzedaż nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych, którymi właściciele będą cieszyć się przez długie, długie lata.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że od Państwa zadowolenia z nabytych domów/mieszkań/lokali zależy nasz sukces, dlatego też ogromną wagę przykładamy do projektów. Nie popadamy w rutynę i decydując się na konkretne inwestycje, za każdym razem pytamy samych siebie, czy chcielibyśmy tu mieszkać.

Zwracamy uwagę na lokalizację, otoczenie – sprawdzamy, czy w pobliżu nie ma hałaśliwych firm i innych działalności, mogących zaburzać spokój mieszkańców. Dbamy o wysoki standard wykończenia i kontakty z lokatorami. Między innymi z tego powodu postanowiliśmy założyć blog.

Chcemy, aby byli Państwo na bieżąco z tym, co dzieje się na Waszym osiedlu i w Waszej okolicy. Chcemy dostarczyć wszystkim zainteresowanym kompendium wiedzy na tematy takie jak: architektura, wystrój wnętrz czy prawo deweloperskie. Dzięki cotygodniowym wpisom, będziecie Państwo informowani o najważniejszych tematach zarówno z branży, jak i z Waszego najbliższego otoczenia. Mamy nadzieję, że staniecie się stałymi czytelnikami naszego bloga i wkrótce powiecie, że dowiedzieliście się z niego wielu ciekawych rzeczy : )

laureat godła inwestycja roku widawskie zacisze

KRD

Dane rejestrowe Hajto Development Group Sp. z o.o.:

Siedziba: Wrocław, ul. Szczęśliwa 38A/1, 53-418 Wrocław
Biuro sprzedaży: Wrocław, ul. Szczęśliwa 38A/1, 53-418 Wrocław
tel. +48 71 333 2199
NIP 899-275-57-10
REGON 022421960
KRS 0000512822