Home » Inwestycje » Zielone Iwiny

Zielone Iwiny

Iwiny to miejscowość zlokalizowana ok. 2 km na południe od Wrocławia. W otoczeniu osiedla znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Iwiny znane są z terenów zielonych (piękny park Brochowski) oraz ciszy i spokoju z dala od jakiejkolwiek uciążliwej działalności i zakładów produkcyjnych.

W 2010 roku z sukcesem zakończyliśmy realizację inwestycji Zielone Iwiny – budowę 15 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej, które są funkcjonalne, przestronne i jednocześnie przytulne.

Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu i dużym oknom, pomieszczenia są doskonale doświetlone światłem słonecznym. Parter to strefa dzienna – salon z kominkiem, wyjściem do ogródka, półotwartą kuchnią, łazienką, przedpokojem i garażem z bezpośrednim wejściem do domu. Piętro to strefa sypialniana, zawierająca trzy sypialnie, łazienkę i garderobę.

Pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie, które zapewnią drzwi antywłamaniowe, rolety na parterze, wideodomofon i instalacja alarmowa. Komfort użytkowania zapewnią: brama sterowana pilotem, piec dwufunkcyjny z automatyką pogodową oraz kaloryfery z termoregulatorami.

Zalety inwestycji sprawiły, że wszystkie domy w Iwinach szybko znalazły swoich właścicieli. Mieszkańcom serdecznie życzymy samych szczęśliwych chwil w Zielonych Iwinach!