tel:+48 71 333 21 99 e-mail: biuro@as-hajto.pl
budujemy piękne mieszkania! wiemy jak to robić! (71) 333-21-99 pn-pt: od 9 do 17

Widawskie Zacisze
W połowie 2017 roku przy ulicy Cynamonowej we Wrocławiu powstało nowe osiedle - Widawskie Zacisze. W czterech budynkach zaprojektowano łącznie 36 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 m2, wśród których znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. W każdym z obiektów przewidziano lokal usługowy o powierzchni ponad 50 m2 - idealny na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Budowę zakończyliśmy w II kwartale 2017 roku.
Do każdego mieszkania na parterze przynależy taras z wyjściem na część ogrodową, z kolei dla mieszkań na pierwszym piętrze przewidziano przestronne balkony. Dla lokali usytuowanych na drugim piętrze zaprojektowane zostały balkony oraz obszerne tarasy dostępne z poziomu antresoli o wielkości nawet 17m2!

Widawskie Zacisze

Projektując osiedle zadbaliśmy o najdrobniejsze nawet szczegóły związane z komfortem życia i bezpieczeństwem przyszłych lokatorów. Widawskie Zacisze zapewnia:
- miejsca postojowe
- ogólnodostępne stojaki rowerowe
- szerokie chodniki, które umożliwią bezpieczny ruch pieszym,
- plac zabaw dla dzieci
- stały, 24-godzinny monitoring osiedla
- bogactwo zieleni i spokojne otoczenie inwestycji


Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny. Bryła budynków ma kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy - ich ściany wykończone będą modnym, imitującym drewno zdobieniem. Jasna elewacja oraz białe ramy okien nie tylko powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni, ale też bardzo dobrze kontrastują z grafitową kostką podłoża zaprojektowaną wokół budynków. Dodatkowego uroku dodaje zieleń drzew, krzewów i trawników - zarówno ta przewidziana na osiedlu, jak i naturalna otaczająca inwestycję.

Ulica Cynamonowa, przy której wybudowane zostanie osiedle znajduje się w pobliżu drogi krajowej prowadzącej do Obornik Śląskich. Dosłownie kilka minut zajmuje dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej, a mieszczące się nieopodal Centrum Handlowe Marino pozwala na wygodne i szybkie zakupy w pobliżu własnego M. Mieszkańcy osiedla Widawskie Zacisze lubiący relaks na łonie natury z pewnością docenią bliską lokalizację rzeki Widawa, która od lat stanowi obowiązkowy punkt wypadowy dla wędkarzy i spacerowiczów.

Lokalizacja inwestycji

ul. Cynamonowa
51-180 Wrocław

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.