tel:+48 71 333 21 99 e-mail: biuro@as-hajto.pl
budujemy piękne mieszkania! wiemy jak to robić! (71) 333-21-99 pn-pt: od 9 do 17

Dom w ŁozinieBudynek jest wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty dwuspadzistym dachem. Na parterze do Państwa dyspozycji jest przestronny salon połączony z kuchnią, pokój gościnny oraz toaleta. Na poddaszu przewidziane są trzy sypialnie oraz łazienka. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 117,05 m2. Przestronny taras zlokalizowany jest od strony zachodniej działki.

W upalne letnie wieczory miło spędzone chwile zapewni drewniana altanka z wymurowanym grillem oraz oczko wodne. Na terenie ogrodu nasadzone zostały drzewa owocowe i krzewy ozdobne co z pewnością wprowadzi mieszkańców i ich gości w dobry nastrój.

Dbając o komfort naszych mobilnych klientów na terenie działki przewidziane jest zadaszone miejsce postojowe. W ogrodzie znajduje się drewniany składzik, mogący pełnić funkcję schowka na narzędzia i inne sprzęty ogrodowe. Dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa cała działka została ogrodzona oraz wykonano solidną bramę wjazdową.

Dom w Łozinie

Łozina to prestiżowa miejscowość położona w cichej okolicy tuż za granicami miasta, (ok. 7 km na północny wschód Wrocławia). Lokalizacja inwestycji na pewno zainteresuje osoby pragnące odpocząć od miejskiego zgiełku w podwrocławskiej miejscowości. Sama inwestycja zlokalizowana jest na trasie prowadzącej do wjazdu na drogę ekspresową S8 przechodzącą w autostradową obwodnicę Wrocławia. Niezmotoryzowanym z Łoziny do Wrocławia najłatwiej dostać się autobusem miejskim (linie 904, 934, 936) oraz PKS. Stacja kolejowa znajduje się w oddalonej o 4 km miejscowości Siedlec, która słynie także z parku krajobrazowego, stadniny koni oraz corocznych imprez hippicznych.

W samej Łozinie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, kluby sportowe oraz dwa zabytkowe kościoły: Gotycki kościół Wniebowzięcia NMP (XV/XVI w.) oraz Kościół MB Bolesnej (XVIII w.).
Miejscowość otoczona jest w malowniczym krajobrazem u podnóża Masywu trzebnickiego, dzięki czemu poza ostoją ciszy i spokoju stała się ona atrakcyjnym miejscem rekreacyjnych wypadów wypoczynkowych.

Dla amatorów wycieczek rowerowych z pewnością atrakcją będą znajdujące się w okolicy liczne trasy rowerowe, w tym trasa niebieska rozpoczynająca się w Długołęce, biegnąca przez Kiełczów, Piecowice, Borową, Byków, Łozinę, Szczodre i z powrotem do Długołęki.

Położenie inwestycji w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy mieszkaniowej oraz ciepła, przyjemna dla oka architektura dadzą przyszłym mieszkańcom poczucie intymności i rodzinnej atmosfery.

Lokalizacja inwestycji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.