tel:+48 71 333 21 99 e-mail: biuro@as-hajto.pl
budujemy piękne mieszkania! wiemy jak to robić! (71) 333-21-99 pn-pt: od 9 do 17

Słoneczne Groblice II etap mieszkań
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z drugim etapem mieszkań w Groblicach! Inwestycja Słoneczne Groblice zakładała budowę 13-tu budynków wielorodzinnych charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. W każdym dwukondygnacyjnym budynku znalazły się cztery komfortowe mieszkania o powierzchni od 70 do nawet 100 m2! Do lokali parterowych w standardzie przynależą ogródki o powierzchni nawet do 350 m2, natomiast mieszkania zlokalizowane na drugiej kondygnacji budynku wyposażone są w przestronne 13 metrowe tarasy. Dodatkowo w cenie każdego mieszkania zaoferowaliśmy naszym Klientom komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe gratis!

Ciekawą propozycją była możliwość skorzystania z szerokiej oferty pakietów dodatkowych, m.in. instalacja kominkowa, ogrzewanie podłogowe czy system alarmowy.

Na terenie inwestycji zaplanowany został zielony skwer z placem zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla SŁONECZNE GROBLICE.

Osiedle posiada wszystkie niezbędne media łącznie z kanalizacją oraz pełną infrastrukturą drogową. Na terenie inwestycji znajduje się również plac zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla Słoneczne Groblice. Ten wyjątkowy projekt skierowany został przede wszystkim do osób poszukujących alternatywy dla typowych wrocławskich mieszkań.

Słoneczne Groblice II etap mieszkań

Groblice to miejscowość położona na trasie Wrocław - Oława. Do miejscowości można dojechać z Wrocławia od strony Żernik Wrocławskich, przez Smardzów, Św. Katarzynę lub od ulicy Armii Krajowej przez ulicę Opolską.

Dojazd z centrum Wrocławia obecnie jest bardzo dobry, zakończono już bowiem kapitalny remont ulicy Krakowskiej. Natomiast zmierzając z Groblic w kierunku Św. Katarzyny, bardzo szybko znajdą się Państwo na autostradzie A4 (zjazd Wrocław Wschodni), co z pewnością pozwoli ominąć korki w mieście podczas przedostawania się na węzeł bielański. W odległości ok. 5 km ma powstać obwodnica wschodnia Wrocławia: Bielany - Łany - Długołęka. W miejscowości znajduje się przystanek PKS oraz PKP, gdzie zarówno autobusy jak i pociągi kursują bardzo często. Po drodze , w odległości ok. 2 km, w miejscowości Siechnice, znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanek autobusowej komunikacji miejskiej.

Atrakcje Groblic
1. Stadnina koni dla wszystkich lubiących czynny wypoczynek pasją może okazać się jazda konna, tym bardziej, że w Groblicach mieści się Ośrodek Jeździecki RANCHO Groblice. Ośrodek jest rodzinnym przedsięwzięciem, prowadzonym przez państwa Ewę i Adama Żebrowskich. Panuje tam zawsze sympatyczna i przyjazna atmosfera.

2. Park Krajobrazowy Odry i Oławy - trasy rowerowe i spacerowe do aktywnego wypoczynku zachęcają trasy rowerowe, które wytyczyła Gmina Św. Katarzyna. Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych, zadowoli każdego miłośnika takiego rodzaju rekreacji. W jej południowo - wschodniej części znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Odry i Oławy. Większość terenu planowanego parku krajobrazowego stanowią lasy siechnicko-kotowickie. Jest to kompleks leśny o charakterze mieszanym. Na jego obszarze można odpocząć spacerując lub udając się na wycieczkę rowerową. Atutem jest z pewnością dość gęsta sieć dróg leśnych i ścieżek dzięki, którym możemy poznać wszystkie urokliwe zakątki tego lasu.

Lokalizacja inwestycji

ul. Zacisze, Groblice

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.