tel:+48 71 333 21 99 e-mail: biuro@as-hajto.pl
budujemy piękne mieszkania! wiemy jak to robić! (71) 333-21-99 pn-pt: od 9 do 17

Osiedle różane
Osiedle Różane składa się z trzech kompleksów budynków, w których znajdują się wyłącznie lokale dwupoziomowe. Przyszłym lokatorom oferujemy mieszkania o powierzchni ok. 70 m2, część z nich posiada odrębny i przestronny balkon lub taras oraz przydomowy ogródek. Każdy z budynków posiada również zespół garaży - aby właściciel samochodu zawsze mógł spać spokojnie bez obaw o bezpieczeństwo swojego samochodu.

Na parterze jednego z budynków znajduje się lokal usługowy o powierzchni około 134 m2 - idealne miejsce na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski.

Osiedle różane

Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób tradycyjny i stonowany. Bryła budynków ma kształt regularny i jednocześnie przestronny, a chodniki prowadzące do mieszkań w otoczeniu zacisznych balkonów oddają kameralny i przytulny klimat. Jasna elewacja oraz białe ramy okien nie tylko powodują, że mieszkania nie będą nagrzewały się w upalne dni, ale też bardzo dobrze kontrastują z szarą kostką podłoża alejek przy budynkach. Dodatkowego uroku dodaje zieleń drzew, krzewów i trawników - zarówno ta przewidziana na osiedlu, jak i naturalna otaczająca inwestycję.

Projektując osiedle, zadbaliśmy o najdrobniejsze nawet szczegóły związane z komfortem życia i bezpieczeństwem przyszłych lokatorów. Osiedle Różane zapewni Tobie i Twoim bliskim:

  • indywidualne miejsce w garażu
  • szerokie chodniki, bezpieczne dla rodzin z dziećmi
  • bogactwo zieleni i spokojne otoczenie inwestycji

Lokalizacja inwestycji

ul. Różana
55-010 Groblice

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.