Home » Inwestycje » Słoneczne Groblice

Słoneczne Groblice

Słoneczne Groblice to inwestycja, dzięki której posiadanie mieszkania z dala od zgiełku miasta, jednakże wciąż w niedalekiej odległości od Wrocławia (ok. 10 km) jest możliwe. To oferta atrakcyjna dla rodzin z dziećmi oraz ludzi lubiących czynny wypoczynek.

Ciekawy projekt, solidne wykonanie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów, to idee, którymi kierowaliśmy się przy realizacji naszej inwestycji.

Dojazd do Groblic z centrum Wrocławia jest bardzo dobry, zakończono już bowiem kapitalny remont ulicy Krakowskiej. Zmierzając z Groblic w kierunku Św. Katarzyny, bardzo szybko znajdą się Państwo na autostradzie A4 (zjazd Wrocław Wschodni), co z pewnością pozwoli ominąć korki w mieście podczas przedostawania się na węzeł bielański. W odległości ok. 5 km powstaje Wschodnia Obwodnica Wrocławia. W miejscowości znajduje się przystanek PKS oraz PKP, gdzie zarówno autobusy, jak i pociągi kursują bardzo często. Po drodze, w odległości ok. 2 km, w miejscowości Siechnice, znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola…

Słoneczne Groblice – etap II – inwestycja w sprzedaży

Na etap II inwestycji składa się 13 willowych budynków czterorodzinnych usytuowanych na zamkniętym osiedlu.

W każdym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano cztery komfortowe mieszkania. W parterowej części oferujemy mieszkania o powierzchni 68,74 m2, a na piętrach 67,61 m2.

Dodatkowo w cenie każdego mieszkania gwarantujemy:

  • komórkę lokatorską
  • miejsce postojowe
  • dla mieszkań na parterze – ogródki
  • dla mieszkań na piętrze – antresolę o powierzchni 32,5 m2 oraz taras o powierzchni 12m2.

Ciekawą propozycją jest możliwość skorzystania z szerokiej oferty pakietów dodatkowych. Należą do nich m.in. instalacja kominkowa, ogrzewanie podłogowe czy system alarmowy, dlatego też zachęcamy do zakupu mieszkania na wczesnych etapach budowy.

Na terenie inwestycji planowany jest zielony skwer z placem zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla Słoneczne Groblice, a na parterze jednego z budynków przewidziane są lokale użytkowe z przeznaczeniem na sklep, klub fitness, kawiarnię, czy salon kosmetyczny.

Osiedle posiada wszystkie media łącznie z kanalizacją, jak również pełną infrastrukturę: drogi, chodniki, parkingi, oświetlenie. Istotnym z pewnością jest fakt, iż inwestycja nie znajduje się na terenach zalewowych, okolica wolna jest od jakiejkolwiek uciążliwej działalności, a w jej pobliżu znajduje się wyłącznie niska zabudowa mieszkaniowa.

Słoneczne Groblice – I etap – zakończony

Pod koniec 2011 roku z powodzeniem zakończyliśmy pierwszy etap osiedla mieszkań w Groblicach. Inwestycja ta, to kameralny zespół 4 budynków willowych usytuowanych na zamkniętym osiedlu przy ul. Zacisze. W każdym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano cztery komfortowe mieszkania. W parterowej części powstały mieszkania o powierzchni ok. 69 m2, a na piętrach ok. 68 m2.

Wszystkie mieszkania na tym etapie zostały sprzedane.

Słoneczne Groblice – szeregi – etap zakończony

W 2011 zrealizowaliśmy etap I  budowy osiedla Słoneczne Groblice, na który składa się 12 domów w zabudowie szeregowej w Groblicach przy ul. Pogodnej i Różanej.

Powierzchnia każdego domu to około 130 mkw. Na parterze każdego segmentu do dyspozycji obecnych mieszkańców znajdują się: słoneczny salon wraz z aneksem kuchennym i łazienka. Na użytkowym poddaszu przewidziano trzy przestronne sypialnie, garderobę, łazienkę oraz składzik. Dodatkowo każdy budynek wyposażony jest w garaż oraz antresolę.

Tak obecnym, jak i przyszłym właścicielom mieszkań na Słonecznych Groblicach życzymy samych słonecznych dni spędzonych w rodzinnej atmosferze!