Home » Inwestycje » Dom w Łozinie

Dom w Łozinie

Lokalizacja

Łozina to miejscowość położona w cichej okolicy tuż za granicami miasta (ok. 7 km na północny wschód Wrocławia). Lokalizacja inwestycji na pewno zainteresuje osoby pragnące odpocząć od miejskiego zgiełku w podwrocławskiej miejscowości. Sama inwestycja zlokalizowana jest na trasie prowadzącej do wjazdu na drogę ekspresową S8 przechodzącą w Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Niezmotoryzowanym z Łoziny do Wrocławia najłatwiej dostać się autobusem miejskim (linie 904, 934, 936) oraz PKS-em. Stacja kolejowa znajduje się w oddalonej o 4 km miejscowości Siedlec, która słynie także z parku krajobrazowego, stadniny koni oraz corocznych imprez hippicznych.

W samej Łozinie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, kluby sportowe oraz dwa zabytkowe kościoły: Gotycki Kościół Wniebowzięcia NMP (XV/XVI w.) oraz Kościół MB Bolesnej (XVIII w.)

Miejscowość otoczona jest w malowniczym krajobrazem u podnóża Masywu Trzebnickiego, dzięki czemu poza ostoją ciszy i spokoju stała się ona atrakcyjnym miejscem wypadów rekreacyjnych.

Dla amatorów wycieczek rowerowych z pewnością atrakcją będą znajdujące się w okolicy liczne trasy rowerowe, w tym trasa niebieska rozpoczynająca się w Długołęce, biegnąca przez Kiełczów, Piecowice, Borową, Byków, Łozinę, Szczodre i z powrotem do Długołęki.

Położenie inwestycji w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy mieszkaniowej oraz ciepła, przyjemna dla oka architektura dadzą przyszłym mieszkańcom poczucie intymności i rodzinnej atmosfery.

Inwestycja

Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty dwuspadzistym dachem. Na parterze do Państwa dyspozycji jest przestronny salon połączony z kuchnią, pokój gościnny oraz toaleta. Na poddaszu przewidziane są trzy sypialnie oraz łazienka. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 117,05 m2. Przestronny taras zlokalizowany jest od strony zachodniej działki.

W upalne letnie wieczory miło spędzone chwile zapewni Państwu drewniana altanka z wymurowanym grillem oraz oczko wodne. Na terenie ogrodu nasadzone zostały drzewa owocowe i krzewy ozdobne, co z pewnością wprowadzi mieszkańców i ich gości w dobry nastrój.

Dbając o komfort naszych mobilnych klientów, na terenie działki przewidziane jest zadaszone miejsce postojowe. W ogrodzie znajduje się drewniany składzik, mogący pełnić funkcję schowka na narzędzia i inne sprzęty ogrodowe. Dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa, cała działka została ogrodzona oraz wykonano solidną bramę wjazdową.

Do budynku doprowadzone są media (woda i prąd). Dom zostanie wyposażony w biologiczną oczyszczalnię ścieków. Inwestycję jesteśmy w stanie zrealizować do stanu deweloperskiego w terminie 2 miesięcy od momentu podpisania umowy deweloperskiej. Klient sam dobiera kolorystykę elewacji według własnego gustu.

Oferowana przez nas inwestycja ze względu na solidny standard wykończenia i lokalizację jest świetną propozycją dla młodych osób poszukujących spokojnego miejsca na wypoczynkowe wypady, a także rodzin poszukujących ciszy i harmonii w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej blisko Wrocławia.