Home » Małe Stabłowice

Małe Stabłowice

Zapraszamy do zapoznania się z projektem planowanego osiedla, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – na Stabłowicach.

rodzynkowa_04b

Osiedle Małe Stabłowice zostało zaprojektowane z myślą o osobach szukających ciekawej alternatywy dla typowych wrocławskich mieszkań. Naszą ideą jest połączenie zalet, wynikających z posiadania własnego domu z łatwością utrzymania mieszkania. Stworzenie kameralnego osiedla, zlokalizowanego z dala od zgiełku miasta, jednakże wciąż w niedalekiej odległości od centrum Wrocławia jest dla nas kwestią priorytetową.

LOKALIZACJA: https://as-hajto.pl/stablowice/

Nowa inwestycja zakłada budowę 11-stu dwukondygnacyjnych domków szeregowych, w których docelowo znajdować się będą 22 lokale mieszkalne o powierzchni od 60 do 70 m².

Każde mieszkanie posiadać będzie:

  • dwie sypialnie
  • pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym
  • łazienkę
  • osobną toaletę

RZUTY I CENNIK: http://www.as-hajto.pl/inwestycje/rzuty-i-cennik-stablowice

STA2

Dodatkowo do lokali usytuowanych w części parterowej budynku, przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkania na piętrze wyposażone zostaną w przestronne balkony, zlokalizowane od strony południowej. Wszystkie mieszkania posiadać będą własne, niezależne wejścia i układy komunikacyjne.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu:

  • miejsca postojowego
  • garażu
  • komórki lokatorskiej

rodzynkowa_02

Osiedle Małe Stabłowice to wyjątkowy projekt w zabudowie willowej, charakteryzujący się solidnym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Nowoczesna zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce będzie doskonale harmonizować z akcentami drewnianych pergol, balkonów oraz stolarki okiennej. Połączenie tych kolorów będzie ciepłym dopełnieniem planowanej kompozycji.