Home » Stabłowice » Małe Stabłowice – nowe osiedle As-Hajto Deweloper

Małe Stabłowice – nowe osiedle As-Hajto Deweloper

Popularność i znakomita sprzedaż naszych mieszkań oraz domów na osiedlach Słoneczne Groblice i Zielone Iwiny, a także rosnący odsetek Klientów z polecenia, skłoniły nas do zainwestowania w budowę nowego osiedla. Wybierając lokalizację inwestycji, kierowaliśmy się dokładnie tymi samymi przesłankami, co zawsze – cicha, zielona okolica + niedaleka odległość od centrum Wrocławia. Tym razem zadanie było dużo trudniejsze niż w przypadku Iwin czy Groblic, bo chcieliśmy, aby nowe mieszkania stanęły w samym mieście, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Udało nam się znaleźć idealną lokalizację i już ruszyliśmy ze sprzedażą mieszkań na osiedlu Małe Stabłowice! Naszą ideą jest połączenie zalet wynikających z posiadania własnego domu z łatwością utrzymania mieszkania.

Dlaczego Stabłowice?

Stabłowice to prężnie rozwijająca się dzielnica Wrocławia i w związku z tym uważana jest za coraz bardziej prestiżową. Jej największym atutem jest to, że odległość od centrum to zaledwie 10 km, a można się tu poczuć, jakby wyjechało się za miasto. Park Leśnicki i Park Stabłowicki dodają dzielnicy uroku, otaczając zielenią większość inwestycji i dając mieszkańcom możliwość relaksu na łonie natury – znajdują się tu ścieżki rowerowe i alejki spacerowe, idealne do przechadzek, uprawiania nordic walking i joggingu.

Na Stabłowicach trwa budowa Szpitala Wojewódzkiego. Powstają nowe trasy dojazdowe, linie autobusowe i tramwajowe, ścieżki rowerowe, a także park z alejkami spacerowymi w pobliżu szpitala. Już teraz dojazd z Małych Stabłowic w dowolne miejsce we Wrocławiu jest bardzo dogodny. Inwestycja zlokalizowana pomiędzy Autostradową Obwodnicą Wrocławia i drogą krajową nr 94 nie przysporzy żadnych problemów zmotoryzowanym. Osoby preferujące komunikację miejską również nie powinny mieć kłopotu z przemieszczaniem się po mieście – do swojej dyspozycji mają autobusy (linie 103, 123, 403 i 923), a także linie tramwajowe przy ulicy Kosmonautów (numer 10 i 20). W pobliżu znajduje się ponadto stacja kolejowa.

Więcej o pełnej infrastrukturze Stabłowic możecie przeczytać Państwo TUTAJ

Małe Stabłowice – wybierz swoje “M”

Na osiedle Małe Stabłowice składa się 11 dwukondygnacyjnych domków szeregowych, czyli 22 mieszkania willowe o powierzchniach od 63 do 70 m², wraz z  garażami na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Każde mieszkanie posiada dwie sypialnie, pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, łazienkę i osobną toaletę, a także własne, niezależne wejście i układ komunikacyjny. Dodatkowo do lokali usytuowanych w części parterowej budynku przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkania na piętrze wyposażone zostaną w przestronne balkony oraz antresole o powierzchni 25 m². Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego, garażu i komórki lokatorskiej.

!!!Mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych!!!

Wizualizacja mieszkania na parterze (więcej)

STA1

Wizualizacja mieszkania na piętrze (więcej)

STA2

Osiedle charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Nowoczesna zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce będzie doskonale harmonizować z akcentami drewnianych pergol, balkonów oraz stolarki okiennej.

rodzynkowa_02

Małe Stabłowice zostały zaprojektowane z myślą o osobach szukających ciekawej alternatywy dla typowych wrocławskich mieszkań. Mamy nadzieję, że kameralne osiedle stanie się oazą spokoju dla Państwa rodzin, i że znajdziecie tu swoje miejsce na Ziemi. Zachęcamy do kontaktu!