Home » Warto wiedzieć » Hajto Development Group i producent kuchni ernestrust podejmują współpracę

Hajto Development Group i producent kuchni ernestrust podejmują współpracę

Drodzy Państwo, z nieukrywaną przyjemnością pragniemy powiadomić, że nasza spółka podjęła ścisłą współpracę z wiodącym na rynku producentem kuchni najwyższej jakości – firmą ernestrust.

 

Rust_logo

 

Dla wszystkich naszych Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania została przygotowana oczywiście związana z tym promocja –  5% rabatu na wykonanie i montaż kuchni ernestrust. W tym celu przygotowaliśmy specjalny voucher rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wszelkich informacji na ten temat  z przyjemnością udzieli Państwu, jak zawsze, nasze Biuro Sprzedaży Mieszkań pod numerem telefonu 666 350 646.

A teraz poznajcie Państwo kilka słów o ernestrust oraz jakości oferowanych produktów.

KUCHNIE RUST
Firma ernestrust od ponad 50 lat tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją i wysoką jakością. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła, Rust wyznacza trendy na rynku mebli kuchennych i pokazuje coraz to ciekawsze rozwiązania stosowane we wnętrzach kuchennych. Proponowane rozwiązania możemy podziwiać w trzech kolekcjach: R-Collection – autorska kolekcja, w której prezentowane są innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Kolekcja Unique przedstawia wnętrza kuchenne, w których zastosowano starannie wyselekcjonowane programy wzornicze łączące w sobie prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. W ofercie nie zabrakło klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja Style, z delikatną nutą ornamentyki, motywów zdobniczych czy ozdobnych frezów, podkreślają swoją ponadczasowością.

1

Naszym klientom zapewniamy:
Kompleksową obsługę. PROJEKT – PRODUKCJA – MONTAŻ – odbywa się w całości w ramach jednej organizacji. Dzięki elastyczności, dobrej organizacji i komunikacji jesteśmy w stanie zapewnić Ci realizację całego procesu w możliwie najszybszym czasie przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi. Ponadto do każdego projektu przygotowujemy dokładną instrukcję przygotowania pomieszczenia, realistyczną wizualizację kuchni w kontekście całego wnętrza.

Doradztwo i Zaangażowanie. W ramach współpracy z nami możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie wyboru sprzętu AGD, blatów kamiennych oraz innych elementów z zakresu wyposażenia wnętrza kuchennego. Dodatkowo możemy zaproponować Ci montaż, podłączenie, a nawet uruchomienie wszystkich sprzętów. W przypadku zaawansowanych technicznie urządzeń dajemy możliwość zorganizowania wspólnego gotowania, podczas którego zaprezentujemy wachlarz możliwości i funkcję danego sprzętu, abyś mógł w pełni wykorzystać jego potencjał.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jakość nieznająca kompromisów. Nasza jakość potwierdzona jest 5-letnią gwarancją. Każdy mebel w Twojej kuchni może być wyposażony w najlepsze okucia dostępne na rynku takie jak: szuflady (Blum Legrabox) i zawiasy (Blum Blumotion ze zintegrowanym hamulcem). Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy podzespoły i materiały od pionierów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch. Park maszynowy składa się wyłącznie z niemieckich i włoskich maszyn.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Indywidualne podejście. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy zespół wykwalifikowanych ekspertów, designerów i technologów. Dzięki naszemu doświadczeniu projektujemy kuchnie dla najbardziej wymagających klientów. Na potrzeby naszych klientów często wychodzimy poza wnętrze kuchenne i wykonujemy również meble do innych pomieszczeń jak np. salon, łazienka, garderoba.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bardzo dobry współczynnik ceny do jakości. Wiemy, że cena jest dla Ciebie ważnym aspektem. Dzięki różnorodności oferty i elastyczności zaoferujemy Ci kuchnię idealnie dopasowaną do Twojego budżetu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pionierzy w świecie kuchni premium. 50 lat doświadczenia zobowiązuje nas do wyznaczanie trendów i kierunków rozwoju w segmencie kuchni premium. Jako pierwsza polska firma kuchenna pokazaliśmy nasze kuchnie na najbardziej prestiżowych targach meblowych świata w Mediolanie – Eurocucine 2016. Jako pierwsza i jedyna polska firma kuchenna posiadamy salon w Metropolii Nowojorskiej oraz Dubaju.