Home » Bez kategorii » Charytatywny festyn na Stabłowicach!

Charytatywny festyn na Stabłowicach!

Dnia 28 czerwca 2015 roku zorganizowany został XVI Festyn Parafialny, którego motywem przewodnim było hasło “Stabłowice wczoraj i dziś”. Celem imprezy była integracja parafian oraz  możliwość spędzenia niedzielnego popołudnia w gronie rodziny i przyjaciół przy równoczesnej zbiórce środków na dofinansowanie świetlicy miejskiej. Organizatorzy festynu zadbali aby zorganizowane atrakcje odpowiadały gustom nie tylko dorosłych ale również najmłodszych uczestników.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Główną  atrakcją był niewątpliwie koncert zespołu Sachiel, który w 2014 roku wygrał VII Edycję programu Must Be The Music. Zagrali oni między innymi swój debiutancki kawałek “Po prostu walcz”, który spotkał się ze sporym entuzjazmem wśród  słuchaczy.

sachiel

Nie obyło się również bez pokazów tanecznych  :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Osiedle Małe Stabłowice realizowana przez AS-Hajto Deweloper Sp. z o.o. na przełomie tego roku również stanie się integralną częścią wspólnoty Stabłowic, także już teraz chętnie uczestniczmy we wszystkich wydarzeniach które mają na celu integracje naszej wspólnoty :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ze swojej strony chcielibyśmy również podziękować Pani Elżbiecie Krzak, członki Zarządu Rady Osiedla Leśnica za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz wsparcia tak szlachetnej inicjatywy.

dyplom - podziękowania za udział w festynie